سهند نیک

7 روز هغته
24 ساعته
با ما تماس بگیرید 09198991563

سهندنیک تولیدکننده نیمکت های پارکی

انواع نیمکت های پارکی

برای مجهز سازی پارک ها و فضای سبز موجود در شهر یکی از ابتدایی ترین نیاز ها نیمکت و صندلی می باشد. برای اینکه افراد احساس آرامش بیشتری کنند باید محلی برای نشستن و استفاده از طبیعت باشد.

نیمکت ها باید به گونه ای طراحی شوند که با محیط سازگاری داشته باشند. علاوه بر زیبایی باید به موارد زیر نیزدر تولید نیمکت توجه کنیم:

  1. ارتفاع نیمکت
  2. عمق کفی نیمکت
  3. پهنای کفی نیمکت
  4. ارتفاع تکیه گاه نیمکت
  5. زاویه تکیه گاه
  6. زاویه و یا شیب نشیمنگاه
  7. تکیه گاه ساعد
  8. فضای پا

نیمکت ها و صندلی های پارکی به طور کل به سه دسته تقسیم می شوند که شامل : نیمکت پارکی فلزی، نیمکت پارکی فلزی سی ان سی و نیمکت های چدنی

نیمکت فلزی لاکچری

ویژگی های نیمکت های پارکی

نیمکت های پارکی فلزی بیشتر بر پایه لوله و ورق ساخته می شوند که نسبت به انواع دیگر آن ساده تر می باشند و قیمت پایین تری دارند. برای تولید این نوع نیمکت به زمان کمتری نیز نیاز است.

نیمکت های آهنی یکی از نیمکت های پارکی لوله ای می باشند که از لوله های فولادی ساخته شده اند. خم لوله ها به صورت دقیق و کامل شکل زده می شوند. در قسمت پشتی و نشیمن این نوع نیمکت ها از چوب، فلز و چوب پلاست استفاده می شود که با توجه به مواد مصرفی هرکدام قیمت متفاوتی دارند.

بدنه و اسکلت نیمکت های فلزی با رنگ الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده اند که کاملا ضد زنگ می باشد و در مقابل باران و رطوبت کاملا مقاوم می باشد. نیمکت های فلزی دارای رنگ های متنوعی می باشد که با توجه به سلیقه خودتان می توانید انتخاب کنید.

نیمکت فلزی پارک

نیمکت های فلزی سی ان سی دارای طراحی زیباتری می باشند که در مدل های مختلفی برش داده می شوند و در پایان مونتاژ می شوند. زمان مورد نیاز برای تولید نیمکت های سی ان سی بیشتر از نوع فلزی آن می باشد و قیمت بالاتری نیز دارند.

نیمکت های چدنی یکی از زیباترین نوع نیمکت پارکی می باشند که از چدن ریختگی تولید می شوند. قیمت این نوع نیمکت از دو مدل قبلی بیشتر است و معمولا با سطل زباله چدنی ست می شود.

برای سفارش انواع نیمکت فلزی کافی است به وب سایت سهند نیک مراجعه نمایید و مدل دلخواه خود را سفارش دهید. همکاران ما آماده ثبت سفارش های شما عزیزان می باشند و تمامی محصولات در اسرع وقت برای مشتریان عزیز به سراسر کشور ارسال می شوند.

دیگر مقالات

بندرخت زمستانی ضد زنگ سهندنیک

بندرخت آپارتمانی سهندنیک این روزها با سرد شدن هوا خشک کردن لباس کارسختی شده است. مخصوصا در خانه های آپارتمانی که محلی برای آویزان کردن

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

ایجاد حساب کاربری